KULLANICI MENÜSÜ

   


Parolamı Unuttum    -    Yeni Üyelik

MARKA ARAMA

Garanti ve İade Koşulları


GARANTİ VE İADE KOŞULLARI 

Ev İçin Herşeykoşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün Ev İçin Herşeygarantisi altındadır.
Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutarak  ürünü teslim almayınız.  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini  kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. İadesi kabul edilemez.

GARANTİ KOŞULLARI 

1- Ürünlerde desen numarası ( Patern no ) üretim numarasını belirten ( Batch veya Lot ) numaraları da bulunur. Farklı üretim nolu ürünlerin renklerinde ton farklılıkları oluşabilir. Bu nedenle aldığınız ürünlerin batch numaralarının aynı olmasına dikkat ediniz ve ihtiyacınızı mümkün olduğunca tek seferde satın almaya özen gösterin. Daha sonradan oluşacak ihtiyaçlarınız için ürün etiketi saklayınız. Ancak firmamızın daha sonraki alımlarınızda aynı batch numarasından temin etme garantisi bulunmamaktadır.
2- Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı firma garantisi altındadır. Yerine uygulanmış ürünlerde hata tespit edilmesi  halinde, ürünler açılmış veya kullanılmış olması garanti kapsamı dışına girer.Renk ve ürün farklılıkları ile üretimdeki hatalar veya ürünün özürlü olması durumunda, ürün stok da bulunması koşulu ile yenisi ile, aksi halde beğenilen bir başka ürün ile değiştirilir. Bu durumda eski ve yeni ürün arasında fiyat farkı varsa (+) veya (-) olarak müşteri cari hesabına yansıtılır.
3- Uygulama hatalarından ve zemin hazırlığından dolayı oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır.
4- Ürünlerin cins ve tiplerine  bağlı olarak uygulama farklılıkları olabilir. Satın aldığınız ürün ile ilgili tüm özellikler üzerinde bulunan etiketinde belirtilmiştir. Uygulama öncesi bu özelliklere dikkat edilmesi gerekmektedir. Uygulamaların bu kodlara göre yapılması gerekmektedir. Bunun dışında uygulama yöntemleri veya yanlış uygulama seçimleri, istenen görüntüyü sağlayamadığı gibi, ton farklılıkları ve görünüm bozukluklarına neden olacağından garanti kapsamı dışındadır.

 İADE KOŞULLARI 

1- Uygulama fazlası ürünler ambalajı açılmamış, yeniden satılabilir durumda olmak kaydı ile satış tarihinden itibaren 7 gün içinde satış faturası ibraz edilmek şartıyla iade edilebilir.İade hakkının kullanılması için bu süre içinde Ev İçin Herşey'e faks, e-mail, telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.
2- İade hakkının kullanılması halinde 3. kişiye veya Alıcıya teslim edilen ürünün Ev İçin Herşey'e gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Fatura aslı gönderilmez ise KDV varsa sail yasal yükümlülükler iade edilmez.
3- İade hakkı nedeni ile iade edilen ürünün bedeli Alıcı tarafından karşılanır.
4- Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici  iade hakkını kullanamaz. 
5- Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme  tutarını tüketiciye iade eder. 
En Üste Git